Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál festettem a hajam...

Fodrásznál festettem a hajam és a babahajaim leégtek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak a babahajaimnak lett baja a festés során ezzel az az egy gond van hogy alulról kitolta az ép szálakat és az egész hajam pufibb lett (nem tudok rá jobb hasonlatot) nem is lenne olyan feltűnő ha mindkét oldalt történt volna de a fejem jobb oldalán több a babahajam mint a bal oldalt és látszik szemből hogy jobb oldalt a bepöndörödött babahajak egy puklit csinaltak a fejemre. Sajnos így a hajvágás sem megoldás egyenlőre argánolajas pakolást tettem az egész fejemre hátha kicsit vissza áll. Ne haragudjatok a rossz megfogalmazásért.

2021. okt. 28. 15:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Azok oldalt valószínű nem babahajak hanem letört egy csomó szál a hajad legkülső rétegéből. Nem tudsz vele semmit csinálni, hajolajjal/hajformázókkal le tudod lapítani de az amíg nem nő le nem fog semmitől helyreállni
2021. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Végül csodával határos módon helyre tette az argán olaj meg a haj balzsam.
2021. okt. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!