Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajkezeles utan 3-4...

Keratinos hajkezeles utan 3-4 hettel elmehetek steanpodos kezelesre szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagy hulyeseg :D
2021. okt. 31. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges de ha akarod akkor miért ne
2021. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%

Neked amúgy a keratinos használt? Nekem kijött egy hajmosás után.


A Steampod kezelés nem az, hogy Loreal Steampoddal gőzölős kivasalják a hajad, meg előtte rárakják a hozzá való cuccot.


DE ha ki van egyenesítve akkor minek? Jó sok fölös pénzed lehet, de tudtommal nincs tiltva. Én a helyedben inkább vennék Steampodot otthonra, mert az nem hajkezelés, inkább hajvasalás és kimegy egy hajmosással, mint a vasalás.

2021. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Amúgy volt egy osztálytársam, neki nagyon göndör haja volt. Két hetente mosta fodrász és megcsinálta neki ezzel, két hétig egyenes volt neki.
2021. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1500ert kivasalják igazabol ennyi ahogy leirtad ! :)


Nekem hasznalt igen de max 1honapig

2021. okt. 31. 17:53
 5/10 A kérdező kommentje:
A steampodos hajvasalo olyan 60ezer korulvan
2021. okt. 31. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:

A keratinos egyenesítés hatása csak akkor múlik el hamar, ha nem tartjátok be a szabályokat.

Felesleges a steampod kezelés az egyenesítés után.

2021. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát képzeld el nem csak akkor...


Én 5 napig nem mostam hajat és direkt vettem szulfátmentes sampont is, pedig a fodrász közölte, hogy hülyeség, meg másnap már mossak hajat, mert nagyon zsíros lesz és nem fogom kibírni, milyen igénytelen vagyok már...


Mégis kimemt, úgyhogy nagyon nem ezen múlik...

2021. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem csak ezen úgy értem
2021. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pedig a fodrász közölte, hogy hülyeség, meg másnap már mossak hajat, mert nagyon zsíros lesz és nem fogom kibírni, milyen igénytelen vagyok már...


Ezek szerint eleve rosszul volt megcsinálva... Ha egy fodrász ilyet állít, akkor kételkednék a szakértelmében... Eddig 5 alkalommal volt egyenesítve a hajam, minden alkalommal fél évig jó volt.

2021. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb fel evig szokott jo lenni. Mar jo ideje jarok, mondjuk most mar egy eve nem voltam, latszik is a hajamon, mar nagyon el kell mennem.
2021. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!