Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csalánsampon alkalmazása?

Csalánsampon alkalmazása?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallottam, hogy a csalánsampon jó elég sok mindenre, én kifejezetten zsírosodásra használnám. Tévhitként tudom, hogy elég egy héten egyszer hajat mosni vele? Vagy ugyanúgy kell, mint egy rendes samponnál, és csak pár hét múlva látszik meg a hatása? Aki használta, neki bevált? Mennyi idő múlva látta a változást? Valamint, ez kicsit furcsa kérdés, nincs nagyon kellemetlen illata, attól függetlenül, hogy lemosod és nem szárítja nagyon a hajat?

Előre is köszönöm, ha valaki veszi a fáradságot és legalább párat megválaszol ezekből.



2021. nov. 1. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan sampon, mint a többi. Akkor használod, amikor a többit is. Nagy csodát ne várj tőle, nekem pl egyáltalán nem vált be.
2021. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokkal-sokkal jobb, ha veszel szaritott csalant (vagy csalanteat, de szalas legyen) es abbol keszitesz egy fozetet es azzal oblited le a hajad.

Mar ha ragaszkodsz a csalanhoz, de ezt megteheted barmi massal is, diofa level, rozmaring, kamilla, stb.

Nekem zsiros hajra csak az valt be, hogy nem mosok gyakran hajat illetve semmikeppen se veszek zsiros hajra valo sampont, mert azok altalaban ugy mukodnek, hogy kiszaritjak a fejbort. Es minel inkabb szaritod a fejborodet, annal tobb zsir fog termelodni.

2021. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!