Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csalánsampon hajnövesztésre?

Csalánsampon hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja kicsit ritkult a hajam, és olyan rossz a tartása. Hajmosás után meg olyan száraz és töredezett, gyenge. Head and shoulderst használtam, mert korpás a hajam, de mintha tenné tönkre. Heti kétszer mosok, de már harmadnap lelapult, pocsék a hajam. Fésüléskor ha 1-1 szálat látok, hajmosásnál kicsit többet. Pasi vagyok, szóval nem festem vagy vasalom. Nem zselézem vagy ilyesmi. Alapból nagyon dús, és erős a hajam, a családban nem volt kopasz, max ilyen 60 évesen ha egy embernél jött elő. Váltanék sampont. A csalánsampon jó korpásodásra, és hajnövesztésre?

2014. szept. 27. 16:12
 1/1 anonim válasza:
51%

Nekem nem jött be hajnövesztésre de jó pár hónapig használtam... Minden sampon ugyan olyan... Használj ricinus olajat nekem ettől sokat nőtt és erősödött a hajam.:)

14/L

2014. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!