Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség azok a kozmetik...

Mi a különbség azok a kozmetikusok között akik tanműhelyesek voltak és azok akik mester kozmetikushoz jártak külső gyakorlatra?

Figyelt kérdés

Most kezdtem meg a két éves kozmetikus iskolámat. Decemberben kezdődik a gyakorlatom, csak sajnos nem találtam olyan mestert aki elvállalt volna ezért tanműhelyben fogom vegezni a gyakorlatot. Nappalin tanulok.

Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy miben jobb egy mester kozmetikus a tanmuhelynél? Sokkal kevesebbet fogok tudni azoknak az osztalytarsaimal akik mesternél tanulnak?

Egyébként a budapesti Erzsébet Királyné Szépészeti Technikumba járok.

Előre is köszönöm minden választ es véleményt. 👼🏼



#kozmetikus #Gyakorlat, tanműhely, tanulás, kezelés, arctisztitás, peeling, szépség, #Tanácsadás. Segítség, bőr, bőrápolás, normál, tanműhely, mester, #Tanuló, Budapest, Sisy, iskola, techikum, professzionális
2021. nov. 4. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,


én is a Sisybe jártam...mester mellett sajátítottam el a szakma csínyját bínyját es nem bantam meg...mert ez keszit fel a valo eletre...nyilvan van kulonbseg mester es mester kozott is,de a tanmuhelyrol nem sok jót hallottam anno se.


Skinjet szalon,Farkas Fruzsinára keress rá,hátha vállalnak még tanulókat :)

Vagy ha ő nem,akkor Ács Krisztina Penelope / Radics Zsuzsanna

2021. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!