Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színnel és milyen...

Milyen színnel és milyen fajta festékkel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Nagyon sötét barnára van festve a hajam, szinte már fekete, barna beütéssel, de eredetileg sötétszőke... Szeretném egy fokkal világosabbra festeni,mindig csak a tövét,így lenöveszteni és világosítani rajta, mert egyszer már a szívatásoktól letört kb 10centisre és ezt ajánlották kíméletes megoldásnak. Tnap fogtam magam, befestettem Casting csoki barnával, erre a sötét részen elfogadható, de a lenövésem meg vöröses-pirosas lett tőle. Növesztett már le valaki így sötét színt? Hogy csinálta pontosan?!?
2010. szept. 3. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ne castinggal fesd, hanem rendes ammóniás hajfestékkel, mert az ammóniamentesek nem világosítják a hajat.

Ha úgy fested, hogy pár hónapon keresztül befested az egészet normál hajfestékkel, mondjuk gornier sima barna színárnyalat, akkor 3-4 hajfestés után a vége is kivilágosodik, szóval nem kell lenövesztened.

Kerüld az ilyen fantázianeveket, mint csoki, gesztenye...stb, mert valamiért ezek nekem is mindig vörösesek lesznek, még ha a képen nem vörös akkor is. A természetes barna és a barna árnyalatokat keresd. És az aranybarnát meg az aranyfényű barnát is felejtsd el, az is vöröses lesz.

Szóval ki fog az világosodni, és ha így csinálod, fokozatosan, akkor nem jkárosodik a hajad, mint ha leszivatnád, hiszen ez csak sima hajfestés ;)

2010. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Eredetileg én is ezt akartam, természetes barnát, de egy barátnőm rábeszélt,hogy ez tuti jó lesz, mert az ismerősének is jó volt, aki ugyan ezt akarta elérni,stb...Nem jött be.. Akkor megyek és veszek egy sima barnát...
2010. szept. 4. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ugyanilyen problémával küzdöttem, h világos volt az alapszínem és sötétre festettem! én úgy csináltam, hogy a tövét, de csak a tövét olyan színnel festettem, amilyenre az egészet akartam, a végét meg mindig egy jó világos festékkel! most értem el, hogy egyszínű középbarna lett, csak az a kár, hogy nagyon nem tetszett magamon, így most visszafestettem sötétbarnára! :) elég vicces
2010. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik, köszi! Szegény, mennyit szenvedtél vele?
2010. szept. 5. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
kb fél évet :( és mire szép barna lett már nem tetszett!
2010. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... Mi nők ilyen szeszélyesek vagyunk... Én legalább is nagyon az tudok lenni... Amúgy ha még erre jársz kedves Utolsó, még annyit kérdeznék,hogy milyen időközönként festetted és a világos alatt mit értesz pontosan, szőkét, vagy világos barnát? Kipróbálnám.. Köszi előre is!
2010. szept. 6. 07:02
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem ne mondd kedves kérdező, ha lehetne én naponta váltogatnám a hajszínem :) a sötét után én különben szőkét tervezek :)

a tövét ilyen sötéttel kezdtem [link] (most ilyen az egész)

aztán mindig egy árnyalattal világosabbat vettem!

utoljára kb ilyennel festettem a tövét: [link]

a végét vagy sötétszőkével vagy világosbarnával festettem: [link] (de a végét nem festettem havonta mint a tövét, hanem csak 2havonta mert vártam h kopjon ki a sötét)

remélem segítettem :)

2010. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mérhetetlenül hálás vagyok! Egyszerűen már nem volt semmi ötletem. Én feketével kezdtem, gyönyörű, mell alá érő, dús, egészséges hajam volt, sokan irigyelték, de kitaláltam,hogy ki kéne világosítani,mert látszik, hogy mű... Fainul letört néhol 10centisre, ráment egy csomó pénzem, mindig vörös volt, ami idegesített,erre befestettem sötét szőkére, ami foltos lett és néhol FEKETE.... Igen, a sötét szőke... Mivel újra kiszőkíttetni nem mertem, meg a fodrászaimban sem bíztam már, úgy döntöttem, csoki barnára befestetem, hogy ne legyen foltos. Fekete lett... Bár nem is vártam mást, annyira szerencsétlen vagyok. :D Ajánlották ezt a lenövesztéses mindig világosabbra festéses módszert, ami ugye kíméletesebb, én meg vissza szeretném növeszteni hosszúra...A színe már szinte tök mindegy, csak ne fekete legyen,de ezzel a mostani cafat hajammal nem tudok mit kezdeni... :D Na ez az én nagy sztorim...
2010. szept. 7. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény, jól megjártad!

Annyira örülök, hogy tudtam segíteni :) Jó lesz így, hidd el! Az enyém is nagyon sokat világosodott! ;)

2010. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben,elhiszem! :) Hát még egyszer köszönöm szépen, eddig türelmetlen voltam, de most már lenyugodtam,nem akarom hetente-két hetente festeni, :) úgyhogy megfogadom a tanácsaid, egyszer csak jó lesz...
2010. szept. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!