Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra mi lehet a legjobb?

Hajhullásra mi lehet a legjobb?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon valamit, ami hajhullásra beválik. Szeptemberben elkezdett hullani a hajam, egy idő után elkezdtem szedni vitaminokat rá, most kezdtem a 2. dobozzal, illetve elkezdtem használni a varga hajcseppeket, kb 2 hétig használtam és MINTHA csökkent volna, de azért túl elégedett nem voltam miatta. Van valami, ami beválhat? Ne vitaminokat írjatok, abból szedek eleget, inkább valami külsőleg alkalmazható dologra lennék kíváncsi, akár természetesre is (pl. mézre olvastam, hogy jó, ricinus olajra). Illetve az lenne még a kérdésem, hogy ha nagyon keveset iszom, akkor az is benne lehet?

2021. nov. 11. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
A nullás gép.
2021. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ráérsz látom, hogy ilyen semmitérő, bunkó kommenteket írkálsz.
2021. nov. 11. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

2.-ra.


Realista vagyok. Én is kopaszodtam, és majd 1 év volt belátnom, hogy semmi nem segít. Bocs, hogy nem hazudok neked, az én büdös, rohadt K anyámat!

2021. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
hair clinic nagyon jo es az melle hasznalom a dr sante termekeit
2021. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésből nem derül ki, hogy férfias kopaszodás-e a probléma, vagy valami más. Ha arról van szó, akkor teljes mértékben igazat adok az első válaszolónak.
2021. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5os a nullas gepre gondolsz?????
2021. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem fogok megkopaszodni, az őszi hajhullásom erősebb csak
2021. nov. 11. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
6: Arra gondoltam, mert a férfias kopaszodás esetében előbb-utóbb az marad az egyetlen épkézláb megoldás (vagy a borotva inkább). De ez most egy másik történet, mint fentebb kiderült.
2021. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ez nem jo gondolkodas 8as, vannak ra meg felelo modszerek csak ki tartas kell tapasztalatbol mondom
2021. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézess pajzsmirigyet (háziorvos, vérvétel), leggyakrabban nőknél az okozhatja. Egyébként pl. Bánfi hajszesz, de bármit használsz, 3 hónap, mire a babahajak megjelennek.
2021. nov. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!