Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Hajhullásra mi a legjobb...

SOS! Hajhullásra mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Fenékig ér lassan a hajam.

Kb. 1 éve festem, azelőtt ombrém volt, csak meguntam és a tövétől befestettem a hajamat. Iszonyatosan hullik, hajmosáskor marékszám szedem a hajat a kádból, fésülködéskor meg borzalom. Vasalom a hajamat elég régóta, bár használok hővédőt.

Már rettentően zavar, hogy hullik, pedig vettem egy DM-es hajvitamint és a Ziaja hajhullás elleni samponját is megrendeltem.

Valami ötlet esetleg?


2017. júl. 12. 18:15
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg a festéktől hullik,valamint a vasalás is árt neki,nem is kicsit. Szerintem ne fesd,ne vasald,én sem teszem egyiket sem,és csak bio olajokat használok. Igaz meg is szenvedek vele,mert nekem seggig érő hajam van. Sok mindentől hullhat,nekem pl azért hullik mert nagyon hosszú és sok hajam van, és nem bírják a hajhagymák a megterhelést,főleg akkor hullik ki több,mikor megmosom. Neked szerintem a sok festés-vasalás vágta tönkre,ha szép egészséges hajat akarsz,akkor ne fesd, ne vasald,ne is szárítsd,legalább is ilyen melegben nem kell. Hagyd regenerálódni. Lehet a hajvitamin is segíthet,de arról mondjuk nincs tapasztalatom,mert nem szedtem még sosem. A halolajat nyomom most az sok mindenre jó,hajra-bőrre,az is rendbe hozhatja szerintem.
2017. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a vasalástól hullott, és tört is. Aztán befestettem feketére, na akkor még durvább lett a helyzet.

Aztán elkezdtem fújni Aloe First-el, és most csak minimális hullik, már nem dugul el a lefolyó, pedig vasalom és festem is még mindig.

2017. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szükségét érzem festeni és vasalni is, bár festeni inkább, hiszen nem engedhetem meg, hogy lenőtt hajjal mászkáljak.
2017. júl. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!