Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom, és az ajkam felett...

Az arcom, és az ajkam felett pihe kis szörők vannak. Szeretném eltávolítani, gyantázást nem nagyon akarom mert fájdalmas.Kiszeretném probálni a szőrtelenítő krémet.Használat után borostyános lesz a börőm ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
nem azonnal mintha szemöldök borotvával csinálnád, de igen, visszanő.
2021. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
Ne csinál! Èn így elcsesztem,hogy párszor leborotváltam(ahogy a krèm is csak a felszínt viszi le), elkezdett jobban nőni ès most minden hèten gyantáznom kell. Úgy,hogy szerintem ha annyira akarod bírd ki azt a kis fájdalmat ès csakis gyantával vagy epiláld!
2021. nov. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Szemoldokcsipesz. Azzal legalabb nem mindent huzol ki. Csak amit muszaj. A gyanta is erositi a szort... mint minden.
2021. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt halodtam hogy a gyanta ritkítja a szőrt akor most mivan?!🤔🙄
2021. nov. 13. 02:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös az arcom.Eleinte krémmel szedtem le,majd mivel szinte ugyanaz a hatás,elkezdtem borotválni. Mivel a bajuszomnál erősebb,ott gyantázva van többnyire.Nekem semmit sem változott,nem erősödött,nem is gyengült,maradt ugyanolyan,most épp meg van hagyva egy ideje,direkt azért,hogy lássam változott e,de nem.
2021. nov. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyünk már hülyék, a szőr nem fog megerősödni attól ha borotválod, csak mivel a vège el van vágva nem kopva, vastagabb.


A szőr általában hormonálisan erősödik meg, pl fogamzágátó miatt, vagy pusztán a pubertás vagy a menopauza miatt.


Ha valakinek pihéi vannak, azt csipesszel kiszedni órákba telik, nem reális.


Én most vagyok 32, sötét hajam van és tejfehér bőröm, szóval minden látszik.

Kb 11-12 éves korom óta szedem, és kb mindent próbáltam.


A gyantán gyorsan túlvagy, de piros vagy utánna.


A csipesz vagy a cérnás ázsiai megoldás kb ugyanaz csak lassan, szóval döntsd el, hogy sokáig kicsit vagy rövid ideig de jobban fájjon.


A borotva meg a krém kb ugyanaz, mindkettő meg tud égetni/kaparni, és mindkettő után kb ugyanaz a visszanövési idő. A krémben a jóég tudja mi van, mennyire roncsolja a bőrt, a borotva meg ha megvág, az gáz.


A szőkítés csak nagyon finom pihékre jó, ha már erősebb a szőr, akkor ugyanúgy látszik. Sminkelni, alapozótt hordani vele nem igazán fogsz, mert az alapozó megül a szőrökön.


A lézer lassú, és drága, de fokozatosan lelassítja a szőr növekedést. Nekem előtte heti 2x kellett leszedni, most, a kezelés felénél már csak kéthetente egyszer.

Fájni nem fáj, inkább csak fura az a gél amit rád kennek.

2021. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítő krém ugyanolyan mint a borotva. Maximum 3 napig lesz sima utána borostásodik. A legjobban a gyantával jársz vagy kicsipeszeled.
2021. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne kremezd es ne borotvald, mert nem nez ki jol. En gyantazom heti 1x, kb 1 perc se, teljesen kibirhato.
2021. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!