Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol talalok ppd mentes hajfest...

Hol talalok ppd mentes hajfestekkel dolgozo fodraszt Érd-Budapest kornyeken?

Figyelt kérdés
Kezdek őszulni, de allergias vagyok a ppd-re.

2021. nov. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudod csinálni, hogy felhivod őket, hogy milyen markaval dolgoznak.

A másik, hogy megkerdezed vihetsz-e festéket magaddal és azt festik fel. Itt az a fontos, hogy lehetőleg fodrasz festéket vigyel ne drogeriasat.

2021. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jo otlet. Igen az megoldas lehet,igazad van.

Megveszem a szint aztan azzal elmegyek a fodraszhoz. Az oxidacios szerbol elotte megkerdem milyet vegyek.

Talaltam egy oldalt ahol ppd mentes festeket arulnak.


Mondjuk 15 fele barna van. Fogalmam sincs melyik all kozel a hajamhoz. Jobb elotte azt is megmutatni a fodrasznak hogy segitsen donteni. Bar szinskala alapjan... na ja. De lenyeg hogy az őszt fedje.


Remelem nem lesz ronda. Nem szoktak tetszeni a festett barnak. A legtobbnek voroses szine van.

2021. nov. 13. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Alfaparfot és az igora royalt tudom ajánlani. Van hamvas barna színük is.
2021. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!