Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colorista hajszínezőt hol...

Colorista hajszínezőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig minden Dmben, Rossmannban lehetett kapni, de a tegnap egy barátnőmmel megjártunk itt Pesten 8 Dm üzletet és 4 Rossmannt, és arra kellett rájöjjünk, hogy Rossmanban már egyáltalán nem árulják, Dm többségében pedig nem kapható már annyi szín. És én egy konkrétat keresek, mivel még februárban vettem, csak most szeretném befestni azzal, viszont azóta nagyon sokat nőtt a hajam, így szinte biztos, hogy nem lenne elég a teljes egészére.


[link]


Pontosan ezt a színt keresem, valaki nem tud esetleg itt Budapesten egy üzletet ahol személyesen megvehetem akár már ma?


Előre is köszönöm szépen!



2020. jún. 10. 09:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!