Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerűen már unom az egészet...

Egyszerűen már unom az egészet és nem látom benne a szépségét. Mit tegyek? Szinte engem is unalmassá tesz.

Figyelt kérdés

Hosszú göndör hajam van (vagyis hullámos) a derekamig ér.Ha össze fogom csúnya hogy hátul egy nagy csomó áll ki.Ha kiengem az már unalmas mert mindig úgy van.mielőtt írnátok én hajvasalót nem használom..mit tudnék vele kezdeni magamban?ami jól is nézki..kérlek segítsetek

14/L


2010. szept. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el fodrászhoz és vágass valami szép hajat, új formát. :)
2010. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az azért nem jó mert anyukám nem engedi hogy akármit is csináljak vele..:S
2010. szept. 4. 13:49
 3/7 anonim válasza:
100%
Csattal feltűzöd az nem jó?:) vagy két kiscsattal tűz fel mindkét oldalt ugymond "angyalkába" nem tudom hogy ismered-e.
2010. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy hajpánt?
2010. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gugliba beírod: Tippek göndör hajhoz.
2010. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek. :) Amúgy kontyba felrakhatod, hajpánt, vagy konty+hajpánt, egy nagy virágot beletűzöl, csattal hátrarakod, copf fel, le, 2 copf ( nem gyerekes), de kiengedve a leggyönyörűbb... Mindent megadnék érte. :D
2010. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, lázadj kicsit! ha nem tudod kezelni, akkor tényleg unalmassá tesz. Elmész fodrászhoz, vágatsz egy kis fazont, a hossza maradhat is nagyrészt. Mit tud tenni utána anyud? Visszaragasztja? Majd beletörődik. :D Sok mindent ilyen hajjal nem lehet egyszerűen csinálni valóban. :( Szerezz néhány feltűnő és szép csatot és tűzd bele. Fond be oldalra.
2010. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!