Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez gombaféle vagy valami más?

Ez gombaféle vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nyakamnál és az arcomnál van egy ilyen fehér folt(ok), nem viszket de egyszer megprobáltam megvarakni és ilyen száraz nem fehér dolig ment a körmöm alá. Nem piros csak fehér. Ha vízes dolgot rakok rá elmúlik de ha megszárad visszajön ez a száraz érzés. Jó lehet rá a gombakrém?

2021. nov. 14. 21:46
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Bocsánat, ha nagyon hülye kérdést teszek fel, nem akarlak hülyének nézni, de nem lehet, hogy száraz a bőröd és hámlik?
2021. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pityriasis versicolor, vagyis napgomba. Nem jó rá bármilyen gombakrém, bőrgyógyászhoz menj vele!
2021. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 valószínűleg tényleg ez történt, mivel este fedeztem fel az arcomon még multkór akkor még este volt többször is tettem rá vízes zsepit 20 percre. Levettem aludtam egyet felébredtem és azóta nincs rajt ez a száraz durva érintésű dolog.

Köszi a választ!

Meg neked is köszi #2!

2021. nov. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!