Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nature box termékekről mi a...

Nature box termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
van esetleg tapasztalatotok vele?

2021. nov. 15. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban ez a pakolás érdekelne:)

[link]

2021. nov. 15. 15:58
 2/5 anonim válasza:
100%
Gagyi:(
2021. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Hát elég dok negtivat olvastam róla,úgy érzem , nem ez a termék,amit én keresek.:(

Van esetleg amit ajánlasz?(elsősorban pakolás(átlagnál talán kicsit zsírosabb hajra))

2021. nov. 17. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pakolásról nem sokat tudok mondani, de az avokádós balzsamját megvettem nem olyan rég. Szerintem túlárazott, puhít, de szárít is, így túl sokat nem ér. Dehát próba szerencse. Nekem nem jött be sajnos.
2021. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Szodabikarbónás tisztítás esetleg nem segíthet? Rengetegen mondják, hogy a zsíros hajtövekre használ. Terméket sajnos nem tudok ajánlani, még én sem találtam olyat ami igazán bevált volna.
2021. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!