Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi pénzt adtok ki havonta...

Mennyi pénzt adtok ki havonta bőrápolásra?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon változó. Van, hogy több tízezret képes vagyok elszórni kencékre.

2021. nov. 17. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én csak szappant veszek, meg tusfürdőt. Kifejezetten szép lett a bőröm az utóbbi 2 évben. Előtte tragédia volt. 33N
2021. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Én elég sokat költök egy huszas simán elmegy, talán több is, de nekem abszolút megéri. Gyakran becsúszik 1-1 újabb dolog a bőrápolási rutinomba, amiknek kb 5-15 ezer darabja, meg persze el is fogynak néha a bevált termékek, amiket újra kell venni. Ha megyek valahova, ahol különösen jól akarok kinézni, akkor felrakok előtte egy jobb maszkot is. Emellé szedek vitaminokat is (kollagén, hialuronsav, A-vitamin) kifejezetten a szebb bőrért.

Ezek mellet olyan ételeket fogyasztok, amik jót tesznek a bőrnek (de legalábbis nem tesznek rosszat), ami valamennyivel drágább, mintha nem figyelnék erre.

2021. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
800 Ft egy Atrix kézkrém, oszt jónapot.
2021. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Havi 30 ezer


-Kerastase sampon balzsam 14 ezer forint de ez elég fél évig

-fodrász, kozmetikus, gyantázás

-smink

-krémek es bőrápolás

Havi bontásban 32 ezerre jön ki de van amit évente csak egyszer vásárolok vagy két alkalommal. Sminket is ritkán vásárolok.

2021. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy nivea testápolot veszek ha elfogy az is eleg vagy 1 évig. Meg tusfürdő. Ennyi
2021. nov. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sampon kb. 100-1500 (nem havonta veszem), Tusfürdő 500-1000 (ezt se havonta veszem).

Arcra lemosó kb. 1700, bőrradír 2000, krémek 5000-6000, szérumok 4 ezer. Egyiket se veszem havonta, csak akkor ha elfogytak vagy fogyóban vannak. De legalább 2 hónapot mindegyik kibír.

Remélem a nem havi bontás ellenére is hasznos a válaszom.

2021. nov. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!


Úgy látom, két véglet van kb. Én havi 15 ezer forint keretet találtam ki magamnak: van, hogy túllépem és van hogy nem. Most arra törekszem, hogy nagy kiszerelést keressek peldául az esti arckrémből vagy arclemosóból, hogy sokaig elég legyen.


Kozmetikushoz nem járok, pediküröshöz néha. Fodrásznál valamikor nyáron voltam, talán lassan itt lenne az ideje.


Sampomból, tusfürdőből próbálok olcsóbbat és nagy kiszerelést venne (Baba sampon, dm-es bébi tusfürdő). De például kencékből drágábbakat veszek (a fényvédő pl 10 ezer felett van, de most télen lassabban fogy...). Összeségében úgy érzem, elég sok pénzt tapsolok el ezekre a dolgokra.

2021. nov. 18. 06:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Arcomra használok lemosót, ez 3000 ft, kitart 4 hónapig, hidratáló krém 2 ezer, 2 hónapig tart ki, fényvédő 6 ezer, nagyon sokáig elég, szérumok 4 ezer, 2 hónapig bírja, micellás víz 2 ezer, fél évet biztos kibír.

Tusfürdőt 2 havonta veszek ez 1000 Ft. Testápolót 2 ezerért, évi 2-3 alkalommal veszek.

Sampon 5 ezer ft ez egy gyógyszertári illetve szőkito sampon 1000 ft. Hajpakolás 2 ezer Ft, hővédő spray 1600 ft. Ezek 2-3 hónapig biztos kitartanak. Ezenkívül használok hajolajat azt kb. Évente egyszer veszek.

Borotvapenge 5 ezer ft, ebbe van 4 penge, 4-6 hónapig jó. Borotvahabot 2 havonta veszek kb. ez 1000 ft körül van.

Ha ide vesszük a vitaminokat, szedek C, D, B vitamin komplexet, kalciumot. 5-6 ezer Ft.

2021. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem szerencsére nem problémás a bőröm, évente egyszer veszek alapozót meg szempillaspirált, az úgy kb 8 ezer a pupa milanoban. Ez havi szintre lebontva 600 ft.


Sminklemosót szoktam venni a dm-ben pamaccsal, az mondjuk havi 600 megintcsak.


Ezenkívül heti egyszer arcradírt használok, az is már 1 éve megvan, talán 1500 ft volt.


A testemre testápoló, bőrradír havi szintre lebontva kb 800 ft lehet.


Ezeken kívül én inkább a belső táplálásban hiszek, sok víz, vitaminok, egészséges ételek, sok alvás. A kenceficék nagy része valójában semmit nem ér, sőt a sok kemikália csak ront a helyzeten.

2021. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Én nem bírok elviselni semmilyen krémet az arcomon. Alapból is zsíros a bőröm, az alapozót is csak oda teszem fel ahova kell egy vékony rétegben és eldolgozom, így azt is csak fél évente veszek. Ha fürdés után marad fent smink akkor egy kis testápolóval könnyen lejön, aztán újra arcot mosok iszapos szappannal. A szappan és a testápoló együtt kb 2000 ft, de az is elég több hónapig, mert nem sok kell belőle. Sampon, balzsam, tusfürdő kb 3000 Ft. Hajápoló 1000 Ft (szintén több hónapot kibír, nagy kiszerelés). Összesen 5000 Ft sincs havonta. Számoljuk hozzá, hogy néha random megtetszik valami kence és megveszem (feleslegesen persze), akkor legyen átlagosan 6000 Ft havonta.
2021. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!