Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestéket 1 óráig a...

A hajfestéket 1 óráig a hajamon hagyta a fodrász. Szabad ilyet??

Figyelt kérdés
A dobozra 40 perc volt írva.
2021. nov. 18. 05:44
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Minek mész fodrászhoz, ha megkérdőjelezed a tudását? Ezzel az erővel magadnak is megcsinálhattad volna.

Nem gondolod, hogy ő tudja, hogy mit csinál?


Egyébként mi bajod lett tőle? Gondolom semmi, csak jó neked kibeszélni a másikat a háta mögött.

2021. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm ajánlotta a fodrászt. A dobozon 40 perc volt. A fodrász 1 óráig egyedül hagyott, még ha ott maradt volna talán okés. Szóval nekem te ne pattogjál, nem a te hajadról van szó.
2021. nov. 18. 06:21
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A hatóidő után a kémiai folyamatok leállnak. Semmi bajod nem lesz, ha tovább marad fent.
2021. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt hogy több mint egy órán keresztül rajta felejtettem a festéket a hajamon, semmi baja nem lett. Inkább szőkítésnél nagyobb baj ez.
2021. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

A hajfestés esetén elöbb nem érdemes elmodni, továbbb minden probléma nélkül lehet hagyni, a hajadnak nem árt semmit.

Az meg, hogy a fodrást ott hagyott - szerinted ott kellett volna állni melletted és az órát nézni? Rajtad kívül van más vendége is, vagy ha nincs, akkor mást (pl könyvelés) csinál közben. Ezzel sincs semmi baj.

2021. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
"elöbb nem érdemes elmodni," = elöbb nem érdemes lemosni,
2021. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szabad. Leírták már előttem a lényeges szempontokat.
2021. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
Miert vagytok ilyen idegesek? Csak megkerdezte hogy arthate ez a hajanak mert megijedt,ennyi:D
2021. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vagyok ideges (7.hsz.), a többiek szerintem a kérdező stílusán húzták fel magukat (jogosan) ,mint pl "nekem te ne pattogjál".
2021. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkitől, csak féltem a hajamat. De most már tudom akkor mi a helyzet.
2021. nov. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!