Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La roche posay Baume B5...

La roche posay Baume B5 balzsama csíp, és le tudnám v akarni az arcom. Tapasztalt valaki ilyet, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Rosaceas az arcom, korábban volt egy durva demodex fertőzésem.


Azóta kifejezetten ügyelek mit kenek az arcomra. Kerestem egy testesebb krémet, mert már foltokban száradt az arcom, es jöttek ki kis dudorok féloldalt, a fenti krémet választottam.


Tegnap vettem, este úgy csípett hogy azt hittem sírok, de elmúlt, és reggelre szép bőrkepet kaptam. Felkentem napközbenre, folyamatosan viszket, le tudnám hantani a képem.


Hagyjam abba, vagy tartsak ki?


2021. nov. 19. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A sima (cicaplast) vagy a fényvédős vagy a géles változat? A simával semmi bajom nem volt személy szerint, a másik kettő nekem is leszedte az arcom, pedig nincs baj a barrieremmel.


De szerintem akármelyik is, ha irritál, ne használd, ez nem aktív hatóanyag, hogy természetes az irritáció és elmúlik, erre fölösleges várni úgymond.


Jó alternatíva helyette a mixa cica cremeje vagy az uriage valamelyik alap hidratálója egyébként. Hasonlóan nehezebb krémek. Esetleg olajat is használhatsz alá, ha kevésnek érzed (csipkebogyó magolaj vagy hasonlók).

2021. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem akkor mar minden hidratáló, ha nagyon ki van száradva a bőröm. De csak felkenéskor és elmúlik hamar.

Lehet nálad is ez a baj, én pár napot adnék neki, ha egyébként csak pár percig kellemetlen érzés. Ha nem múlik el, akkor sajnos felejtős.

2021. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagy gyulladt pattanásaim lettek tőle, és még más termékeitől is soha többet LRP.
2022. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!