Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik áttértek a teljesen természetes bőr- és hajápolásra? Miket használtok, és milyen változásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Sziaa, hát én nem tértem át teljesen, de számos természetes alapanyagot használok arcápolásra, meg kotyvasztani is szoktam. Igaz, én imádok sminkelni, és általában nem natúr sminkcuccot használok, de épp ezért az arcápolásra és a bőrápolásra nagyon figyelek.


Ami nekem bevált:


- fürdővízbe rakok zöldtealevelet (kínai gun powder szálas teám van), meg 1-2 evőkanál kókuszolajat - isteni!! 1-2 napra megoldja a hidratálást! ^^

- sminket lemosni többnyire kókuszolajjal szoktam, nagyon szépen lehozza (de ha az éppen nincsen, akkor vazelin, meg kontaktlencsefolyadék is jó)


- hajat mosni, meg fürdeni egyaránt tusfürdővel szoktam, és időnként használok bio, meg natúrtemékeket, úgy igazán változást nem tapasztaltam, a 300 forintos dm-es tusfürdő nekem ugyanúgy bevált, mint pl. az alverde vagy az inecto termékei. :)


- himalaya herbals fogkrémet használok mostanság, de használtam már más természetes fogrkémet, meg szájvizet is. az ilyen nagyon erős ízű, mindenféle kemikáliával teli fogkrémet rühellem :SS


- csináltam már többszös is rizsvizet, amit arctoniknak használtam, pompásan működött. de ugyanezt lehet zöldteával, meg rózsavízzel is.


- csináltam már ajakbalzsamot olívaolajból, kókuszolajból, meg néha vazelint is raktam bele, + kakaópor. nagyon-nagyon enyhén színezett, és jól ápolja az ajkakat.


- a Lushnak a csokis ajakradírját egyszerűen imádtam, csak már elhasználtam :(( na de csináltam házilag is ilyen cukor alapú ajakradírt, amiben olaj van még, vaníliaesszencia, meg méz, és kiválóan működik :D

2017. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod!^^ a kókuszolajat már terveztem kipróbálni, sokan dicsérték

a rizsvizes tonikot lehet rendszeresen arctisztítónak használni (zsíros bőröm van)

2017. aug. 4. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
hupsz, a kérdőjel lemaradt :D
2017. aug. 4. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én az öt lépéses koreai arcápolást veszem alapul, és arctonikként használom.
2017. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!