Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogomban áll vissza követelni...

Jogomban áll vissza követelni a pénzemet ha így elrontotta a hajamat?

Figyelt kérdés

Fodrász festette be a hajamat vörösesbarnára. Első nézésre gyönyörű volt. Megmostam a hajamat 3 nappal később megmostam a hajamat minőségi samponnal festett hajra valóval. Mikor megszárítottam le voltam döbbenve. Száraz koró lett a vége és szinte paradicsom piros lett a hajam ami közel se volt hasonló ahoz amilyen volt. Írtam a fodrásznak aki csak annyit írt nem vállal garanciát a munkájára, én rontottam el biztos és azóta letiltott. Soha nem volt semmi gondom mikor magamnak festettem a hajamat. Most meg mint egy paradicsom úgy villogok.


Most azt tervezem, hogy hétfőn személyesen számon kérem és vissza követelem a pénzemet minimum



2021. nov. 19. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fesd át. Egyszerűbb. És keress másik fodrászt.
2021. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is fesd át. Tegyél ki egy posztot előtte utána képpel és írd le a szalon nevét. Ennyi a minimum. Mi az, hogy letiltott? Úristen.
2021. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne kérd vissza a pénzt, járasd le a neten.Az lesz neki igazán szar!
2021. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
3 Nem ironizálok, komolyan mondom.A negatív reklám a legrosszabb.
2021. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

sotet zold hajat szerettem volna, turkiz kekkel jottem ki a fodrasztol. teljesen foltos, a hatulja konkretan szurke volt, talan az oldalan talaltam csak 1-2 zoldes tincset. teljes arat kellett fizetnem, mert hat "csak azert mert nem tetszik nekem ugyanugy elpazaroltam rad egy csomo hajszinezot" de azota sem tettem be a labamat egy fodrasz szalonban sem pedig mar ez lassan 3 eve volt. azota magamnak festem, voltam mar lila, kek, zold, fekete, piros sot meg narancssarga is es en otthon a szinte semmilyen fodrasztudasommal szazszor jobban megcsinalom a hajamat mint ahogy az a fodrasz.

szoval igen, szerintem mindenkeppen menj be rekalmalni csak ezzel arra akartam kilyukadni hogy ne legyel annyira biztos benne hogy visszaadjak a penzt, meg ha jogod is lenne ra :/

2021. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jársd le a neten, minimum névvel képpel...
2021. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rontották már el botrányosan és ráadásul bazi drágán. Én reklamáltam, még neki állt feljebb, hogy miért a többi vendég előtt mondtam (normális stílusban közöltem, hogy ez katasztrófa), egyébként is látta a többi vendég, hogy az… Ki kellett fizetnem, viszont felajánlotta, hogy ingyen kijavítja, az sem lett tökéletes, de jobb, mint előtte. Én sem bízom már egy fodrászban sem (rontották már el többször). Én brutál lehúznám minden online felületen (normális stílusban).
2021. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!