Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a hajápolási rutinotok?

Mi a hajápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
Minden lépés érdekel :D sampon, hajvég ápoló, stb
2021. nov. 22. 23:22
 1/6 anonim válasza:
100%

Ejjeli hajpakolas: hajapolo ricinusolaj akarmilyen pakolassal keverve, lehet az 300 ft-s is a kinaibol. Az egesz fejborre, hajra felviszem. Hajgumi, zuhanyzospaka, jo ejszakat. Heti 2-3 is eleg, de az egy is hozza a hatast idovel. Anyam szerint 10-20 perc is teljesen jo, nala ugy is bevalt, en inkabb ejszakara hagyom, mert a nemletezo tokomnek van kedve foloslegesen hajat szaritani.


Avonos olaj, szaritas elott vagy utan, teljesen mindegy. Nem mellesleg egesz allo nap szagolgatnam, olyan jo illatu.


Shampon mindig valtozik, egyszer 300 ft-s a kinaibol, maskor Loreal, megint maskor masik... csak ne festett hajra es ne szaraz hajra valo legyen, mert se nem festem, se nem szaraz a borom.


Amikor nem kenzezem a fejemet, alvas elott hajvegapolo olaj.

2021. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én általában 2x samponozok,és ameddig tudom rajtahagyom mind a 2 adagot.

Nagyon alaposan kiöblítem és mehet a hajpakolás(Kallos) és balzsam a hajvégre.

Alaposan ezt is kimosom és felturbánozom.

Kb 10 perc múlva kifésülöm és hajolajat rakok a hajvégemre.

Megszárítom és kész

2021. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pantene Aqua light samponnal megmosom kétszer ha hullik nagyon a hajam akkor a lidl cien-es koffein samponnal rajtahagyom egy kicsit utána pentene balzsam rajtahagyom egy 5 percig utána kiöblítem jól teszek a fejbőrömre a lidl cien koffeines hajtonikjából törölközőbe csavarom úgy hagyom ameddig gondolom aztán hagyom szabad levegőn száradni egész éjjel.
2021. nov. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sampon: Uriage ds kímélő sampon és cerave habzó lemoso.

Balzsam:most aloe hair food.


Kétféle hajvégápoló:az egyik a fanola botolife filler(ez keratinos) a másikat én dobtam össze(balea kifesulo spray, hialuronsav, i'm from rizs tonik és hővédő adalék).


Olajból két fele van. Az egyik ricinus-babassu-argan-jojoba. Ez hajmosas előtti pakolás.

A hamosas utaniban meg nincs ricinus.

2021. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sampon:Alfaparf Reconstruction Reparative Low Shampoo (szulfát mentes)

Kétszer samponozok.A második samponozásnál már kevesebbet használok.Mindkét samponozásnál felhabosítom kicsit a tenyeremben, mielőtt a hajamra tenném.Ugye a hajra konkrétan nem szabadna rányomni a hígítatlan sampont.


Pakolás:Alfaparf Smoothing Mask

A fülemtől lefelé eloszlatom a haj végéig, 5 perc után alaposan kiöblítem.


Hajvégápoló:Alfaparf Smoothing Oil vagy a klasszikus Alfaparf kristályolaj.Most az előbbit használom.


Néha szoktam még tenni mosás előtt olajos pakolást a hajamra, az kb 1 órát van rajta.Ezt fejbőrtől a végekig kenem.Ezt a fajtát szoktam, olcsó és jó:


[link]

2021. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Zuhanyozás közben a nedves fejemre felviszem a borotvahabot, majd jó éles pengével lehúzom. Mindezt két menetben teszem: először szálirányban, aztán ellentétesen lehúzva. Végül leöblítem, és a többi testrészemmel együtt szárazra törlöm.
2021. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!