Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek be merjem vállalni...

Szerintetek be merjem vállalni? Vagy vannak esetleg ellenjavallók?

Figyelt kérdés
A bőröm világos, de nem sápadt, igaz a szemeim allat általában kicsit lila, szeplős vagyok, de csak az orromon. A szemem kék, a hajam jelenleg barna, arany árnyalatú beütéssel (inkább rezes?), de ez is festett. Eredetileg szürkés-barnás-sötétszőkés. Kérdésem: Jól állna-e nekem a minél természetesebb középszőke, esetleg megbolondítva világosszőke melírokkal? (tehát A szőke haj? :)
2010. szept. 5. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

hát szinte mintha engem írtál volna le külsőleg:D

Nekem nagyon világos szőke hajam van(festett), és jól áll.Persze ez nagyban függ az összhatástól, de szerintem jól állna neked:)

2010. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem vállald be, először legyen csak középszőke és aztán majd meglátod, hogy kell e a melr.
2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Így leírásból gondolkodva sztem jól állna.
2010. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!