Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bemerjek vállalni egy kicsit...

Bemerjek vállalni egy kicsit vadabb hajszínt?

Figyelt kérdés

Mindig is barna hajam volt,unalmas külsővel stb.Most szeretnék egy kicsit változtatni magamon és kinéztem egy sötétvörös hajat.Vagyis bordóvöröset.nagyon tetszik a szín,bár nem tudom,hogy nekem,hogy állna.Lehet kicsit extrémnek tűnnék az eddigi szürkeségemhez képest.

A másik,hogy eddig szinte csak fekete-fehér.szürke-barna-sötétlila ruhákat húztam,és most szeretnék kicsit színesebb felsőket kiegészítőket venni.Kicsit unalmasnak érzem így magam.

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy életmódot váltottam elkezdtem egészségesebben étkezni és sportolni is mivel van rajtam 15 kg súlyfelesleg kamaszkorom óta.

Hogy legyek színes úgy,hogy ne nézzek ki úgy mint egy papagáj?

Bocsánat a sok kérdésért,de nem szerettem volna mindegyiket külön írni.

19/L

Ja és véleményetek szerint nem vagyok már túl öreg a stílusváltáshoz?


2010. okt. 14. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem még egy kicsit fiatal is vagy ;) dehogy vagy hozzá öreg. Csak azért gondold végig, hogy ha az lenő, mindig újra kell festeni.

amúgy én is most ezen gondolkodom, csak annyiban másképp, hogy nekem hátközépig érő hajam van és le akarom majd vágatni elég rövidre és úgy befesteni. Úgy gondolom,ha változtatni akarsz magadon, akkor az a megfelelő idő rá, mikor komolyan elszánod magad.

Új ruhák terén, meg sztem annyira nem lehet elrontani, vagy menj az egyik barátnőddel vagy valaki idősebbel (25 év körülivel) márt jó hallani egy idősebb, de mégis fiatalosan öltöző véleményét is :)

2010. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Színezőre gondoltam,csak nem úgy írtam :)
2010. okt. 14. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
az nem csúnya, mikor kopik már? (első voltam)
2010. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1) Nem vagy öreg a stílusváltáshoz!

2) Sajnos nem tudunk rá válaszolni, hogy jól állna-e az a hajszín, mert nem látjuk az arcod. De a felsorolt színű ruháidhoz megy, a lila kivételével.

3) 3-nál több szín ne legyen rajtad szerintem, és ügyelj, hogy menjenek egymáshoz a színek (és a hajaddal se üssék egymást). Pl. piros pulcsi, lila felső, zöld nadrág nem túl szép együtt... És figyelj a mintákra, pl. mintás póló mellett a többi ruhadarab egyszínű legyen, vagy ne legyen rajtad csíkos gatya, pöttyös felső stb.


Sok sikert a terveid megvalósításához!:)

2010. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!