Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Medinac mellett miért zsíros...

Medinac mellett miért zsíros még mindig a homlokom?

Figyelt kérdés

20 MG-osat szedem, most végeztem a 2 hónappal, az 1 hónap után hámlott a szám, homlokom, az arcom oldalán is retek száraz volt, de most abbamaradt a bőrhámlás a homlokomon. Most kb 1 pattanás van már csak a homlokomon, de valamiért most megint elkezdett zsírosodni. Nyilván nem csillog, de azért nem egy matt bőr, olyan középút. Még azt vettem észre hogy nem egyenletes a bőröm hiába nincs rajta pattanás. Ez a nem komoly zsírosodás és az egyenetlenség is el fog múlni a 3-4 hónapban? Ja és persze, fényvédőt használok.

17/f



2021. dec. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell egy jo arcapolasi rutin is (az nem tudom, hogy van-e illetve a gyogyszer mellett mit lehet es mit nem) es egy kozmetikus is. Ha heges az arcod, akkor a hegek nem nagyon tunnek el, max lezeres kezelesre halvanyulnak. Ha nem heges, csak mondjuk mitesszeres, tag porusu, apro pattanasos, azon kozmetikus es a rutin segit.
2021. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,az arcom csak pattanásos és nyilván tág pórusú, nincsenek hegek. Én úgy tudom hogy a gyógyszer mellett nem ajánlott semmilyen szert az arcodra kenni pl hámlasztó stb. a fényvédő és a hidratáló a kivételével.
2021. dec. 1. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 20 mg mellett nem fog totál kiszáradni, viszont nem is lesznek erős mellékhatások. Ilyen dózisnál hosszabb lesz a kezelés is, de ma ez az “új hullám” izotretinoin terén, hidd el, jó lesz így a végére!
2021. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, igen régebben úgy tudom hogy nagyobb dózisban adták (30-50 mg) akkor tényleg száradt mindenhol a bőre aki szedte, de sejtettem is hogy a kisebb dózis miatt nem száradok annyira. Kb 9 hónapig tervezem szedni, szerinted elég lesz hogy ne jöjjön vissza a zsírosság és a pattanás?
2021. dec. 2. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a súlyod alapján ki tudod számolni, hogy mennyi összmennyiséget kell beszedned, hogy hosszútávú legyen az eredmény.

2021. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!