Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Ordinary AHA 30% + BHA 2%...

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% hámlasztó használata más hámlasztó mellett lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném elkezdeni ennek az erős hámlasztónak a használatát viszont még sosem használtam kémiai hámlasztót ezért nem vele kezdenék.

A kérdésem az az lenne hogy ha elsőnek a Geek& Gorgeous Cheer up 6% mandulasav + BHA hámlasztó folyadékját használnám 1-2 naponta tonik ként később használható e együtt a 2? Pl minden nap a Cheer up és 1-2 hetente 1x a ordinary. Ha igen mennyi idő után használhatnám együtt?

Próbáltam ennek utána nézni de erről nem találtam sok infót. Aki több ideje használja,ért hozzá annak megköszönném ha segítene.(2éve nagyon acnés,pattanásos,seborrheás bőröm volt utána szedtem rá gyógyszert de jó pár hónapja elkezdtem miteszeresedni és pattanásosodni ezért is szeretném használni, illetve a pórusaim,foltjaim miatt.) köszönöm előre is 😊



2021. aug. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell két fajta hamlasztót használni.
2021. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én túlzásnak találom 1-2 naponként hámlasztót használni. Főleg most hogy még kezdő vagy ebben a cheer up-ot hetente 2x/3x hadználnám. Az ordinary pedig az tényleg ütős cucc, úgyhogy azt szigorúan maximum heti 1x,és ezzel együtt más hánlasztót ne használj. A helyedben úgy csinálnám, hogy elkezdeném használni a cheer up-ot és addig nem nyúlnék az ordinaryhez ameddig az el nem fogy. Addigra a bőröd is hozzászokik. A legfontosabb FÉNYVÉDŐ, télen a -40 fokban is.
2021. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😊
2021. aug. 22. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg van akinek nem kell túlzásba esni a hámlasztással, és bár nem vagyok szakértő, nem tudom teljesen hogy működik, de nekem egy 5%-os tejsavval is sikerült túlhámlasztanom, ami tudjuk hogy a gyengék közt van. Minden nap használtam, de ezek szerint nem volt mit leszednie. Egy másik szérumot utána felkentem, és értetlenkedtem miért vörösödök ki tőle. Hát a túlhámlasztás volt az oka. Szóval nem kell megőrülni vele, mert csak rosszabb lesz.
2021. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!