Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érdemes mosni a raszta...

Mivel érdemes mosni a raszta hajat? És hogy lehet a legkönnyebben otthon elkészíteni?

Figyelt kérdés
Raszta hajat szeretnék. Utánna néztem dolgoknak, de valahol ezt mondták, valahol azt. Nem tudom minek higgyek. Válaszokat előre köszönöm

#haj #ápolás #raszta #hajmosás #Raszta haj ápolás
2021. dec. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mindenképp szakemberrel csináltasd meg, különben ronda lesz, főleg, hogyha nem értesz hozzá!
2021. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én műanyag és balzsam meg egyéb puhító/ápoló dolgok nélküli sampon szappannal mosom:)
2021. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp olyan legyen, amit a 2. válaszoló mondott, én leginkább erre a WU2-t tudom ajánlani, nekem nagyon bevált. Meg lehet csinálni otthon is, de praktikusabb megkérni rá valakit, aki már csinált. Illetve más szebben is tudja megcsinálni, mint te magadnak
2021. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!