Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyi bír egy Philips...

Kinek mennyi bír egy Philips OneBlade fej?

Figyelt kérdés
Ti mi alapján cserélitek a fejet a OneBladeeteken? Tudom, ha előbújik a penge alatt a zöld akkor abból lehet látni a kopását a pengének, de még nem is látszik rajta semmi, de már nem vág úgy ahogy vágnia kellene, húzza a szőrt és nem viszi le rendesen csak "darál". Kicseréltem, és sokkal jobban viszi a szőrt, mint azelőtt. A gyártó azt írja, hogy 4 hónap a penge cseréjének ideje, de még 1 hónap se telt el, de már legszívesebben kicserélném megint. Igaz azt heti 1x borotválkozásra írja, én minden 2. nap borotválom vele a fejem és elég durva a fejemen a tüsi ha megnő, de akkor is egy hónapot nem bírna ki egy penge? Ti nektek mennyit bír egy penge, és esetleg ha van itt olyan aki olyanra használja mint én, neki mi a tapasztalata vele, hogy vállt be, milyen időközönként cserélitek a fejet benne? Előre is köszönöm.

2021. dec. 4. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet az az oka

Eleve testszőrre van a haj .eg több és dúsabb

2023. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!