Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ColourB4 fekete hajra?

ColourB4 fekete hajra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 mosásos hajszinezővel festettem a hajam feketére. Kb 10 mosásnál járhatok, és már foltos valamint le van nőve. Szeretnék valamit amivel hamarabb kijön.

Olvastam véleményeket a colourb4-ről, de csak olyanok írtak akiknek rendes festék volt a haján. Kiszedné vajon a hajszinezőt? Világos barna az eredeti hajszinem. Köszi a válaszokat.


2021. dec. 5. 19:18
 1/2 Metionin ***** válasza:
Nekem a Palette color shampoo kékesfeketét kb. 7 év festés után kiszedte világos vörösre. Az eredeti hajam szőke. De mostanság van jobb is annál, pl. a colourless max effect.
2021. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tegnap kiprobaltam, 10 éve festem a hajam feketére. Ebből 5 éve már csak színezővel. Semmit sem csinált, pedig az előírás szerint használtam, pénz és idő pazarlás volt.
2022. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!