Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen praktikái vannak,...

Kinek milyen praktikái vannak, amitől dúsabb lesz a haj?

Figyelt kérdés

A sok stressz miatt borzasztóan hullik a hajam már pár éve... sajnos nem tudom ezt visszacsinálni, és elég kevés, vékonyszálú, rossz minőségű hajam van jelenleg. Már próbáltam rövidebbre vágatni, hátha jobban mutat, de nem segített. A samponos hajmosáson kívül nem használok most semmilyen hajápolási terméket.

Esetleg van itt olyan, akinek volt hasonló problémája, és egy bizonyos termék használata/valamilyen házi praktika vagy pakolás bevált, és dúsabb, erősebb lett a haja?

Nagyon hálás lennék egy kis segítségért.



2021. dec. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Bánó kapszula! :)
2021. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ágyon hasra vagy épp hátra fekszem ahogy épp kényelmesebb és fejemet lelógatva szárítom meg a hajam.
2021. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a legnehezebb de elsősorban a stresszt kell csökkenteni, mert nincs se olyan sampon, se olyan hajpakolás ami visszafordítja a hajad állapotát, amíg idegek közt élsz, mert az sajnos kívűl-belül roncsolja az embert.

Amúgy hajerősítő vitaminok a cink, biotin, MSM por.

Külsőleg hatékony lehet a ricinusolaj, argánolaj, olívaolaj ezeket lehet külön kapni kis üvegcsébe és tudsz pár cseppet hozzáadni a samponhoz/balzsamhoz.

2021. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bevált a teljesen kopaszra nyírás utáni tiszta lappal indulás. Sokat számít a korábbi megviselt frizurához képest, hogy az összes hajszál egyszerre, egyenletesen nő ki.
2021. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!