Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hihető, hogy működik...

Miért nem hihető, hogy működik a ricinusolaj?

Figyelt kérdés

Minden vita nélkül, nyilván más- más hajunk van, de akárkinek elmondom, hogy az enyém ricinusolaj segítségével nőtt meg így és a szempillám is, konkrétan h.lyének néznek, meg kinevetnek.

Pedig a boltban is csomó samponban/pakolásban az van...

Esetleg aki nagyon ellenzi ezeket az olajokat, megmagyarázza miért, vagy mi benne a nevetséges? Főleg, hogy lehet, hogy tényleg használna a hajnövesztőknek, csak elvből nemet mondanak rá, vagy lebeszélik őket róla, mert... Nem értem miért.



2021. dec. 10. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez olyan, mint hogy rengetegen hülyeségnek találják az olivaolajat bőrápolásra, pedig az is hatásos.

Csak a többség elhiszi a reklámokat, hoyg csak az X vagy Y cég kész kozmetikumjai hatásosak, pedig azok is föleg ugyanezeket tartalmazzák, csak mellé tesznek még illatanyagokat meg pár vegyszert.

2021. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rengeteg embernek hullik tőle a haja, így sok mellette az ellenérv. A másik meg, hogy egy időben nagyon felkapott volt mert olcsó is és ilyenkor automatikusan kialakul az ellene szólók társasága is. Én is használom ritkán szempillára és hajra is.
2021. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Nekem is hullott tőle a hajam :(
2021. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. Sajnálom, hogy ez történt veled. :( De megértem ha te nem ajánlanád, és odaírod ezt.

Én csak azokat nem vágom, aki élből kineveti, pedig lehet, hogy segítene rajta.

2021. dec. 22. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen vagyok biztos a dologban, de valahonnan rémlik, ha a ricinusolaj a fejbőrre kerül, akkor hajhullást okozhat, ha a hajszálra, akkor meg kifejezetten jót tesz neki. Lehet, hogy ez igaz és ezért vannak ennyire eltérő vélemények.
2021. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a rizsvízzel van ugyanez. Ha havonta egyszer használom, akkor ápolja a hajamat, de ha kétnaponta, akkor össze-vissza törik tőle.
2021. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem is hullott a hajam tőle. Viszont most elhasználom a szempillámra kenve, és az sokkal szebb és dúsabb lett tőle, szinte muszempilla hatása van☺
2022. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök ha másnak is jó volt. ♥

7. Az én szempillám is nyomja a szemüvegem :D

2022. jan. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!