Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha viszonylag ritkán járok...

Ha viszonylag ritkán járok fodrászhoz megemlítsem hogy rajtam van a mickey-egeres kétoldali kopaszodás, vagy ő szakmájából kifolyólag látja ezt és felesleges?

Figyelt kérdés
eddig egész évben magamnak nyírkáltam, most év végére elmegyek egy hivataloshoz :D de az a helyzet hogy 31 éves koromra alig rendelkezem értékelhető sörénnyel hiába nem jellemző genetikusan, engem valamiért nagyon sújt
2021. dec. 10. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy most milyen hosszú, és a fazon is számít amit szeretnél.

Egy barber általában más technikával is vág, legalábbis az én ujjnyi hosszú hajamat felől úgy vágta hogy azelőtt senkinél nem találkoztam azzal a megoldással.

Nekem takarja a rövidebb frufru a kopaszodást, így nem látni annyira.

2021. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Látni fogja, de azért megkérheted az elején, hogy úgy vágja le, hogy ne legyen olyan feltűnő a kopaszodásod.
2021. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy másodperc alatt rád néz és látni fogja.
2021. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!