Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mér van az hogy amikor elindul...

Mér van az hogy amikor elindulok itthonról még nem látszanak a pattanásaim, szép sima a bőröm, de amikor haza jövök akkor tele van a fejem?

Figyelt kérdés
Persze púderezem az arcomat.
2010. szept. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Izzadsz, és lefolyik a púder.
2010. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanez:D gondolom a fáradság stressz miatt van de lehet a púder addigra már nem fed
2010. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanez :D gondolom a stressz fáradság miatt
2010. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó kettö mind én voltam:D
2010. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert a púder kikezdi az arcbőrötöket..
2010. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van, de nekem a melegtől is kijön.
2010. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem száraz a bőröd? Vagyis nem szokott hámlani? Mert ha csak porpúdert kensz rá, az kiszárítja ám!

Heti egyszer használj bőrradírt, és inkább kezeld a pattanásokat, ne az eltakarásukra törekedj!

Különben tényleg azért lászanak jobban délután, mert a púder elkenődik, zsírosabb lesz a bőr, feltűnőbbek a pattanások.

Ha viszel magaddal kozmetikai kendőt, és azzal áttörlöd az arcodat, utána teszel a pattanásokta egy kis korrektort (vagy nagyon gázos esenben púdert), akkor meg is oldottad a problémát! Elvileg pár perc alat kész is van az egész.

Azért ne kencézd magad óránként, napi egyszer bőven elég korrigálni!

2010. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!