Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az arcszőrzet még menthető?

Ez az arcszőrzet még menthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok és az a problémám, hogy nem túl összefüggő a „szakállam”. Eddig rendszeresen borotválkoztam viszont az utóbbi két hónapban gondoltam egyet és megnövesztettem. Viszont a várt eredmény elmaradt. Szerintetek ez még menthető? Vagy valahogy lehet belőle normális összefüggő szőrzetet csinálni?


[link]


[link]


[link]


2021. dec. 12. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem látni a képeket.
2021. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én látom őket. És bocsánat, de szerintem ez így nem szép. A helyedben nem hagynám így. Pár év múlva megpróbálhatod megint megnöveszteni, változhat, sűrűsödhet addig.
2021. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ebből sosem lesz szép dús összefüggő szakáll, egyszerűen ilyenek az adottságaid, 25 éves korban ez már nem fog változni.

Ha sikerült elfogadni ezt a kellemetlen tényt, akkor nézzük, mit lehet kihozni abból, ami van.

Én első körben megpróbálnám azt, hogy meghagynám az államon, meg a bajszot. Vagy csak az államon. Ott kicsit sűrűbbnek tűnik az arcszőrzeted (na meg a mutatóban meghagyott állpamacshoz amúgy sem kell sűrű szőrzet).

2021. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én valami ilyesmivel próbálkoznék. A többi részen leszedném, mert ahol az arc pofacsont részénél csak pár szál van, az nem valami szép.

2021. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De sajnos nekem nem ennyire összefüggő :/ még van azt hiszem ilyen festés de az elég mű
2021. dec. 12. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Ezt is érdemes megpróbálni, egy ügyes fodrász megtalálja azt a vonalat, ahol elég egyenletes a szőr végig.

[link]

2021. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oldalt teljesen szedd le. A bajuszt meg az álladnál megtarthatod, szerintem úgy jobb lenne, mint teljesen csupaszon. Azt meg ápold, ne úgy nézzen már ki mint a pinaszőr.
2021. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy bajusszal lehet próbálkozni, de a szakállát nem erőltetném
2021. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát próba cseresznye alapon megpróbálhatod a szakállnövesztő szereket és az arcmasszírozast. De lehet még pár evet várnod kell.
2021. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Borotválkozz mindennap. Az segít, bár valakinek az sem segít. De ez így elég csöves igénytelen szóval gyorsan kapard le.
2021. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!