Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pattanásos a combom és a...

Ha pattanásos a combom és a fenekem egy része, akkor érdemesebb gyakrabban cserélni az alsóneműt és a pizsamát?

Figyelt kérdés

Alsóneműt naponta váltok.

Pizsamában dolgozom otthonról. (Home office)


Emiatt egész nap pizsiben vagyok szinte. De azt csak 3 naponta cserélem.


Betadine-os samponnal mosom most a bőrt az érintett részeken. Az részben segít.



2021. dec. 23. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kéne ugyanazt a nadrágot hordani 3 napig, az tuti. Szerintem minimum naponta cserélni kéne. Lehet hogy a székekre is ráférne egy mosás.
2021. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok ülés okozhatja ezt. Próbálj meg jobb minőségű fehérneműt és nadrágot venni. Hámlaszd otthon a feneked és a combodat.
2021. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne pizsiben dolgozz. Melegítőt vagy cicanacit vegyél fel. Amúgy nadrágot nem kell minden nap cserélni/mosni, de azért ne éjjel-nappal hordd.
2021. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%

Tudom javasolni a test hámlasztását,vagy akár csak a pattanásos területet.

The ordinary 7% glikolsav erre tökéletes akár. Este tusolás után , bekenegeted , heti 2 max 3-szor javasolják ! Krémmánia, kereső, the ordinary glikolsav ..rengeteg vélemény van róla.

2021. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezt a glikolsavat tusfürdő előtt vagy után használjam?


És csak bekenem és le is mosom azonnal?


Vagy várjak 2 percet pl mielőtt lemosom?

2021. dec. 23. 19:44
 6/12 anonim válasza:
Tusolas és torolkozes után kell. Ez egy folyékony állag.Egész éjszakára fent kell hagyni és reggel mikor mész újra tusolni lemosni.De vigyázz mert fényérzékenyít. Ha fényre mész, akár strand akkor fényvédőzz.
2021. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja és van aki javasolja a hámlasztó beszívódása utan(pár perc) a hidratálást.
2021. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De én csak este szoktam zuhanyozni. Szóval utána reggel nincs ilyen tervem.


Fontos reggel zuhanyozni utána?

2021. dec. 23. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyakrabban cserélgetném a nadrágot (naponta). Esetleg még egy szalicilsavas lemosót megpróbálhatsz használni rajta (pl. CeraVe), nekem bevált erre a problémára.
2021. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kérdező! Nincs belőle probléma. Én amugyis szoktam reggel ott lent tusolni meg így biztonságosabbnak érzem a hámlasztást is.
2021. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!