Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges hogy 17 évesen...

Egészséges hogy 17 évesen hullik a hajam? hajmosásnál kisebb csomók,fésülésnél sok szál kijön,illetve mióta rövidebbre lett vágva a hajam észre vettem hogy furcsán nől,középen hoszabb és gyorsabban is nől mint 2 oldalt.:/

Figyelt kérdés
Voltam hajgyógyásznál,ő SL krémet ajánlott,egy ideig használtam is,de nem éreztem nagy változást.:/

2021. dec. 30. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Excuse me, de ha 1 éve van vitamin hiányod 1-2 hetes kenegetés nem fogja pár nap alatt helyrehozni. Legalább 1-3 hónap mire lesz valamennyi változás.

Vérvételre mindenképp elmennék. Igaz nem haj, hanem a körmöm volt rossz. Mindenhol vas hiányt írtak, 2 hónap után se javult. Elmentem vérvételre és akkor derült ki, hogy folsav hiányom van. Azóta sokkal jobb állapotba van a körmöm.

2021. dec. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta! Vérvétel és sok vitamin
2021. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.:3 Ja igen,az kimaradt hogy voltam vérvételen is,és normális volt az eredményem. Nincs semmilyen hiányom az orvos szerint.
2021. dec. 31. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem igazán normális dolog ha valakinek csomókban hullik a haja.

Írtad, hogy a vérvételen minden rendben volt. Egy fogászati vizsgálaton se ártana részt venned, ugyanis nekem így derült ki, hogy ínygyulladásom van(ami a le nem szedett fogkő miatt alakult ki) valamint az éppen kinőni készülő bölcsességfogam állt a hajhullásom hátterében. 🙂 Rettenetesen félek a fogorvosoktól gyermekkorom óta de muszáj voltam lépni.

Ez csak egy személyes tapasztalat volt, hátha neked is segít.

2022. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!