Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a hullámos hajam?

Hogyan kezeljem a hullámos hajam?

Figyelt kérdés

vastagszálú, száraz, hullámos hajam van, ami kábé a lapockámig ér és elég frizzy hatású. fogalmam sincs mit tegyek annak érdekében, hogy szebb legyen.

egyébként szőkére van festve (amin hamarosan változtatni szeretnék, szerintem ugyanis méginkább szárítja a hajam és a vége is töredezett lett).

jelenleg csak simán megmosom egy samponnal, aztán ráteszek egy színvédő balzsamot, ezt kimosom, majd vizesen megfésülöm (szárazon nem szoktam) és hagyom, hogy magától megszáradjon. ha hajszárítóhoz nyúlnék a végeredmény egy oroszlánsörényhez lenne hasonló. sosem vasalom.

akiknek hasonló típusú hajuk van, ti milyen termékeket használtok? mikor fésüljem, hogy szárítsam? használnom kellene valamilyen hajhabot?


előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 2. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szin7re akarod festeni?
2022. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vissza akarok térni az eredeti hajszínemhez, ami világos barna.
2022. jan. 2. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Fekete?
2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem
2022. jan. 2. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ötletem, hogy olvasgasd a göndörkacajt. Illetve van fb-n pár hajapolos csoport pl Herczeg Gyöngyi szeresd magad gondoren, magyar göndör közösség. Minden információt megtalálsz ott.
2022. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!