Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelhetetlen, vastag szálú,...

Kezelhetetlen, vastag szálú, száraz hajam van. Mit csináljak vele? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Ha kivasalom 5 perc után begöndörödik a párától, ha pedig tárcsás hajszárítóval szárítom meg úgy nézek ki mint egy oroszlán.:(
2010. szept. 8. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ugyanezekkel a gondokkal küzködök. Ráadásul, reggelre mindig elalszom, és nekem akkor is úgy néz ki, mint egy oroszlán sörénye... :/

Szóval, semmi jót nem tudok neked mondani! :((

2010. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először is, hajsználj hővédősprayt vasaláshoz, meg hajtőemelő sprayt, és amikor hajatmosol dörzsölj a hajadba balzsamot. aztán mikor megszárítod, tupírfésűvel fésüld ki, és amikor szárítod akkor is fésülgetsd közben. és közvetlen vasalás után ne fésüld ki mert mégjobban törik. egyébként én is olyan problémákkal küzdök mint te...az oroszlánsörény szindróma ismerős sajnos:S
2010. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!