Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revox vagy a The Ordinary...

Revox vagy a The Ordinary termékek jobbak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire különbözik a két termék, kíváncsi lennék melyiket lenne érdemesebb megvenni:)

2022. jan. 6. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem alapvetően az ordinary jobb.

Mondjuk még nem használtam a két markatol egyforma termékeket.

2022. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Niacinamid és szalicilsav tekintetében nem érzékeltem különbséget.
2022. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Számomra a The Ordinary ezerszer komolyabban vehető almárka, mint a Revuele, aka Revox.


A Revox-al nekem szimplán az a bajom, hogy minden, de tényleg minden szérumukban ott van az inci-ben a propylene gycol a második vagy harmadik helyen, ami allergiás reakciót válthat ki az arra érzékeny embereknél. Ugye, sokan ezekből építik fel az egész rutinjukat, mert jajj, ott van a drogériákban és csak 2-3 ezer forint egy-egy termékük.


Gondolom, a szuper érzékeny és könnyen oxidálódó Ascorbic Acid is ott van még ténylegesen aktív formában a c vitaminos szérumukban, ami hónapokig áll a drogériában változó körülmények között (nem hiába készítik minden héten frissen a skinsmartos lányok a c vitaminos szérumukat).


Azt mondja, a retinolos szérumukban és az úgynevezett retinolos tonerjukben is retinyl palmitate van, az A vitamin egyik származéka. Úgynevezett retinol észter, aminek a legtöbb metabolikus lépésre van szüksége, hogy a valóban hatásos retinolsavvá alakuljon. Természetesen anti-aging hatásúnak állítják be ezeket a termekeket. Hello, megtévesztő marketing. Nálam már itt bukik az egész revox-os történet. És nem azért, mert megtalálhatóak a drogériákban.


Az se szimpatikus, hogy TP Petra revox-os arc lett. Bele neztem az "őszinten a revox termékekről" videójába, de valahogy nem tűnt őszintének. Számomra sokat veszített a hitelessegéből. De gondolom, megfizetik a partnerségéért.


A The Ordinary-tól eddig pár dolgot próbaltam, de azok mind tetszettek (glycolic acid toner, Matrixyl szérum, squalane cleanser, arcolaj). Ha nem gond a rendelés, akkor válaszd az Ordinary-t.

2022. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszolat!:)


A harmadiknak külön köszönet a részletes válaszért, sokat segített!:)

2022. jan. 7. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ami a TO-tól jobbés valami pedig a revoxtól jobb
2022. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!