Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A CeraVe Moisturizing Creamjét...

A CeraVe Moisturizing Creamjét arcra is lehet használni? Mi a különbség az arckrém és a sima hidratáló között?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az arckrémjüket használtam, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Nemrég láttam, hogy sokan használják a testápoló krémet az arcukra - ez ugyanúgy hatásos, és nem kártékony?

Én az ára miatt gondolkodtam el rajta (valamivel olcsóbb, mint az arckrém), és mert sokkal nagyobb kiszerelésben van, de mindeddig abban a hitben éltem, hogy testápolót nem szabad arcra kenni, így bizonytalan vagyok. :D

Erre gondolok:

[link]



2022. jan. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez dermokozmetikum. Teljesen más mint egy klasszik drogériás testapolo. A mixa atopiance testapolot is sokan kenjük mindenhova. A cerave-val ugyan ez a helyzet.
2022. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, én 5 éve használom arcra is és azóta sem leltem jobbra.
2022. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapból tényleg nem kenjük a testápolót arcra, de ennek olyanok az összetevői, hogy nyugodtan mehet oda is. A csomagolására is rá van írva, hogy arcra és testre is használható.

Pár éve azt használom, nekem a száraz bőrömre megfelel egy alap krémnek. Mivel használok szérumokat, így ennél extrábbra nincs is szükségem és árban tényleg nagyon jó. Az arcra való krémjüket is használtam, az valamivel jobb volt, de inkább csak állag szempontjából. Kellemesebb érzés felkenni, mert kevésbé sűrű, de nagyon jól hidratál. Ezt leszámítva nem nagyon vettem észre különbséget, az összetevők is nagyon hasonlóak, ezért veszem inkább az olcsóbb Moisturizing Cream-et. Egyáltalán nem kártékony, ettől nem kell tartani, inkább csak az állaga az, ami nem felel meg mindenkinek. Meg zsíros bőrre se feltétlenül ajánlanám, bár olvastam már olyan véleményt is, hogy van akinek arra is teljesen jó.

2022. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!