Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy nagy általánosságban...

Úgy nagy általánosságban BioHair fodrászatokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, attól függ kihez kerülsz, de azért van egy átlag színvonal.

2022. jan. 11. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltam már BioHairben nagyon jó és csapnivaló fodrásznál is. Összességében drágább annál, mint amennyit nekem megér az, hogy nem kell előre időpontot egyeztetni, így ritkán járok oda.
2022. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem ajánlották, így nem is mentem... Totál random módon kerülsz esetleg egy tanulóhoz, vagy kevésbé tapasztalt fodrászhoz...


Nálam a fodrász abszolút bizalmi dolog, tizenéve ugyanahhoz járok.

2022. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra jó volt, hogy a hajam végéből levágjanak egy centit, annál bonyolultabb frizura miatt nem mennék. Aztán túl drága lett, úgyhogy inkább vettem itthonra egy jó ollót.
2022. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem, gyors mosás, szárítás, majd a hajam végéből hajnyíróval le nyírt pár cmt. Kb fél órát ha ott voltam.


Ha gyorsan, hirtelen kell akkor jó, csak ezt egy barát/barátnő is megtudja csinálni.

2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül nagy a szórás... Én nem szeretek kísérletezni, ezért mindig 1 fodrászhoz megyek.
2022. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már jó és rossz tapasztalatom is. Próbáltam én is legközelebb ahhoz menni aki jól csinálta meg, de már nem dolgozott ott.
2022. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!