Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lelapuló hajra mit ajánlotok?

Lelapuló hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vékonyszálú hajam van, nem ritka, de nem is dús. Lelapuló. Viszont a hosszúkás fejformámnak nem kedvez, ilyen "rectangular" arcformám van. Milyen haj állna jól? Valami bevált tipp, hogy legyen volumene?

2022. jan. 13. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis rectangular és square közötti.
2022. jan. 13. 21:19
 2/5 anonim válasza:
0%
Én nem vagyok egy nagy beauty guru, de egyik ismerősöm hajhabot vagy mit használ
2022. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hajvasalóval vagy kreppelővel tudnál neki alakot adni
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet. Be szoktam hullámosítani.
2022. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem reklám mert nagyon sok pocsék termékük van szerintem, de az Avonnak van egy "hajdúsító pakolás spray" néven futott terméke (amit azóta lehet már 6x át is neveztek, régebben lila színű volt), ami nagyon szépen megemelte a hajtöveim, pedig fenékig érő hajam van.

Neked nem írtad jelenleg milyen a frizurád!? De ha elég dús ehhez, akkor a fodrász tud bele úgy ritkítani, hogy lesznek alul rövidebb szálak, amik megemelik fent a hajszálak ívét, remélem érthetően tudtam ezt megfogalmazni.:) Tehát a rövidebb hajaknak mindig jobb a hajtőnél a tartásuk mert nem húzza le a súlya. Ha meg már ott vagy, hogy új frizkót vágatsz, elvileg a fodrász tudja, hogy mik állnának jól a fejformádhoz amit ki is lehet hozni a hajadból. Mert pl.ha neten csak az arcformádhoz passzoló hajakat nézed, az nem biztos, hogy pl.olyan vékonyszálú hajból azt meg lehet csinálni.

2022. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!