Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont vegyek gyorsan...

Milyen sampont vegyek gyorsan zsírosodó lelapuló hajra?

Figyelt kérdés
3 naponta mosok hajat de másnapra már zsíros és lelapul. Már vagy 5 féle sampont kipróbáltam de egyik se használ.
2017. ápr. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bánfi sampont vegyél.
2017. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát figyelj,én azt vettem észre,hogy ami zsíros hajra van,attól általában még rosszabb lesz. szerintem inkább olyat vegyél,ami minden hajtípusra ajánlott,és gyógynövényes pl. varga gyógynövényes sampon. rossmannban 700 ft körül kapható
2017. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a normál hajra valók közül válogass, ne vegyél zsíros hajra valót. Nekem most a H&S 2in1 Smooth & Silky nagyon bevált. Nem szárad ki a hajam, kicsit jobb zsírosodás szempontjából is, és egy gyors hajmosás alkalmával tényleg jó balzsam nélkül is használni. De igazából mások vagyunk, lehet neked nagyon rossz lenne. Nekem a mindenki által dícsért samponok mindig az ellenkezo hatást váltották ki. Nálym a varga sampon sem volt jó, rettenetesen kjszáradt tőle a hajam hossza és ugyan úgy zsîrosodott. A Bánfival sem mentem semmire. Az a híresztelés, hogy ki kell tolni a hajmosásokat és 3 hóbap alatt helyrejön a haj hülyeség! Nekem nem a sok hajmosástól zsíros, belső eredetű. Fél évembe telt mire elértem, hogy 1 nap helyett kibírjon kettőt, de azt sem bírja végig. Rengeteg vitamin, tényleg kevesebb hajmosás, almaecetes hajöblítés minimum heti egyszer.
2017. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!