Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló termékek...

Milyen hajápoló termékek váltak be nektek sprőd, száraz, festett hajnál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt samponra, balzsamra, pakolásokra, szérumokra, kezelésekre, bármire. Nagyon vékonyszálú hajam van, de rengeteg, dús, ha egy kicsit is kócos is vagy pára van máris azonnal vattaszerű lesz és olyan kiengedve mintha most szabadultam volna az elmegyógyból elektrosokk után. Rengeteg mindent kipróbáltam de eddig nem sok sikerrel . Sérült, száraz haj.

2022. jan. 14. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Joico defy damage, abból is elsősorban a hajmaszk.
2022. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Wella SP Repair sampon, balzsam és hajpakolás. Megéri az árát.
2022. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Indola repair termékcsalád.
2022. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Először is vicces voltál.:) Szeretem a túlzott öniróniát.

Figyu vannak jó szerek..., de a festés abbahagyása nem opció? Ha jól gondolom attól lett ilyen? Valamiért úgy vettem ki a szavaidból. Esetleg kíméletes netalán ápoló hajszínezőre átállni? Vasalod is amikor "elektrosokkos"?:D Hajszárítód milyen? Ezek a gépek is fontosak az ilyen hajnál.

2022. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ötösnek. Sajna tényleg olyan néha mint aki onnan szabadult vagy belenyúlt a 220-ba :) már nem opció sajnos, eléggé őszülök így 40 fele. 5 éve hátközépig érő fekete hajból csináltattam szőkét ami megviselte, odalett fele hossza. Növeszteni szerettem volna, így mindig csak 1-1 centiket vágattam belőle, most ott tartok hogy ismét hátközépig ér és csak az alsó 10cm a kritikán aluli, de olyan 15 centit biztos le kéne vágni hogy ápolt legyen, ezt nyáron szeretném megtenni. Most pár hete ismét barna, sokkal ápoltabbnak néz így ki, nem volt drasztikus a váltás, nem nagyon viselte meg, csak festek került rá semmi más. Soha nem vasalom, semmi hajformázó vagy hajformázószer, ritkán szárazsampon. Úgy tervezem kipróbálom a keratinos kezelést hátha javít rajta, persze vágás után majd. Amúgy alapból is vékony, tartás nélküli szalmaboglya a hajam, jó sok, formázni jól lehet.
2022. jan. 14. 17:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánajárok, de ahogy ismerem magam beszerzem az összest előbb-utóbb :)
2022. jan. 14. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges nyárig halogatni a vágást. Akkor majd nem 15 centi lesz kuka, anem minimum 20.
2022. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, lassan én is belátom hogy nem érdemes sokáig húzni a vágást.
2022. jan. 15. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Festék és festék közt is jó nagy különbségek vannak... mindenképpen érdemes ebből a drágább professzionális, festés alatt ápoló termékeket választani vagy ilyen adalékot venni a drogériáshoz! A vágást pedig ne halogast tényleg mert csak rosszabb lesz. Hajvégvágó géppel menthetsz meg esetleg centiket! Utána pedig az olajos pakolásokat javaslom. Rám hallgatsz a kreatinos és egyéb "hajújraépítő" kezelések pénzkidobások, illetve akkor nagyon szép mikor kijössz a szalonból, tehát ha egy alkalomra kell, akkor ok, de utána amint megmosod eltűnik a "varázs". További jó hajápolást!:)
2022. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!