Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha rosegold...

Mi történik, ha rosegold hajra Schwarzkopf blond me sampont használok (lila színű, cool blondes fajtájút)? Illetve az Yves Rocher samponjait szoktam még használni.

Figyelt kérdés

Szeretném befestetni a hajam balayage technikával rosegold színűre, jelenleg természetes világosszőke (szintén balayage) illetve a töve sötétszőke (eredeti hajszínem). Még csomó maradt az eddigi samponjaimból, a hajszínváltás miatt nem akarnék új sampont venni, ha nem muszáj...

Köszi!



2022. jan. 14. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az történik, hogy a rosegold hajad mocsárszínű lesz. A lila sampon a rezes hajaddal egy elég csúnya elegyet alkot majd.
2022. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lila sampont pont a rezes árnyalatok eltüntetésére IS használják.

Szerintem meg pont arra a hajszínre IS való a hamvasító sampon, amilyet szeretnél. Legalábbis amilyen rosegold szín a fejemben van, az szőkés rózsaszín, semmi rezes illete nem jó ha abban sárgás/rezes árnyalat megjelenik. De egy próba hajmosás után úgyis látni fogod az új hajszínnel mit csinál, tetszik-e. Én még tolnék rá rózsaszín hamvasító folyadékot is. Ha mégsem válna be esetleg, akkor meg el lehet cserélni, adni, ajándékozni stb.

2022. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát igen, neten nézegettem mindenféle rosegold árnyalatokat és találtam meleg és hideg árnyalatokat is, majd elválik, mi lesz. :) De a hideg árnyalatok jobban tetszenek.
2022. jan. 15. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg épp erre a samponra van/lesz szükséged, nem tudom akkor hogy merült fel a kérdés.:)
2022. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy merült fel, hogy azt gondoltam, hogy a lila hamvasító sampon az a hideg szőkére való és egy rosegold vagy rosesilver (ha van ilyen :D) hajat nagyon kifakít. :)
2022. jan. 17. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!