Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám egy picit is...

Mivel tudnám egy picit is halványítani őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok striám van, pedig még nem is szültem. Genetikailag hajlamos vagyok rá amúgyis, már 13 éves koromban rengeteg kijött a mellemen, az oldalamon, de azok már kifehéredtek. Volt egy nagy fogyásom 15 évesen, 20kilót fogytam, utána évekig rendben voltak. Az utóbbi egy évben fel szedtem nagyjából 10kilót, mint kiderült a pajzsmirigyem miatt. Szeretném leadni, így heti 4x kardiózok és figyelek a diétára, mostmár egy hónapja. De ettől a hízástól rengeteg striám lett, és mivel még lilák nagyon csúnyák. Fehéren is zavarnának, de azt hiszem úgy talán jobban eltudnám fogadni… van valami praktika, kenőcs, vagy akármi ami segít az elhalvanyításukban?

A sok víz ivásról hallottam, azt próbálom is tartani, illetve a diétát és a mozgást is.


19/L


2022. jan. 15. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltüntetni őket. Amig lilák megpróbálkozhatsz a mikrodermabráziós kezeléssel.
2022. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eltüntetni tudom, hogy nem lehet sajnos. De legalább halványítani szeretném, vagy rásegíteni, hogy minél előbb kihalványuljon. Úgy könnyebb lenne elviselni őket…
2022. jan. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!