Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász társak. Ti mit csinált...

Fodrász társak. Ti mit csináltok ha egy ilyen kéréssel fordul felétek az ügyfeletek?

Figyelt kérdés

Arra akartam célozni hogy ma volt egy vendégem akinek gyönyörű szép hosszú ápolt barna haja volt.


Azt kérte tőlem hogy vágjam a haját 0.5centisre és fessek rá valami mintát.


Először viccnek hittem de kiderült hogy komolyan gondolta.


Amikor nekiálltam elmesélte hogy egy szerelmi cslódás miatt döntött így. (itt még vissza tudott volna forduoni mert nem vágtam bele a hajába hanem a gép előtt még csak levágtam a hosszú copfját)

Próbáltam őt "lebeszélni" erről az egészről de ő mindenképp meg akarta tenni.


A végeredmény azt mondta tetszik neki de valahogy nem éreztem azt hogy a szívem mélyén elégedett lettem volna azzal amiért nem beszéltem le őt.


Kollegáim, ti lebeszéltétek volna? Vagy kit tettetek volna?



2022. jan. 15. 19:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jót tesz ilyenkor a változás.

Ha te nem vágod le, akkor elmegy egy másik fodrászhoz, aki levágja.

2022. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem biztos benne és átgondolta-e és ha utána is akarja levágom kopaszra is ha arra kéri.
2022. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Erős jellem lehetett a csaj hogy ily változásra szánta el magát de szerintem nincs vége ennek a szerelmi csalódásnak szerintem így akarja visszaszerezni a párját. És biztos vagyok benne hogy találkozni fog vele és ezzel akarja bizonyítani hoy bármire képes. Tiszta pszichológia. Sztem később azért megbánja de nem fogja be állani. Lehet hogy még fogtok találkozni ha esetleg lázadni akár. Ekkor Még többet megfogsz tudni. Erről a történetről.
2022. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Jó hallani hogy ti is hasonlóan cselekedtetek volna az én helyemben.


Persze tudom hogy semmi közöm az ő szerelmi életéhez csak az esne nekem nagyon rosszul ha megbánná ezt az új stílust én én meg sem próbáltam volna lebeszélni

2022. jan. 16. 09:35
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Elkérhetem a hölgy elérhetőségét?
2022. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mikor hosszú hajat kell levági, mindig elmondom, hogy 2 perc levágni de évek hosszú munkája megnöveszteni. Úgyhogy jól gondolják meg mielőtt belevágunk. Ha még mindig akarja összegumizom a copfot és még egyszer rákérdezek, hogy biztosan levágjam e. Ha igen, akkor levágom.
2022. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#5 nem adom ki egyik vendégem elérhetőségét sem főleg nem egy idegennek.


#6 hasonlóan cselekedtem én is

2022. jan. 16. 13:39
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bizalmi dolog még véletlenül sem.
2022. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem is mernék kérni hogy valakinek megadja az elérhetőségét. Ezt komolyan gondoltad.
2022. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem vállalnám. Ilyenhez nem adom a nevem, komolytalan, keressen erre mást
2022. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!