Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire kell megnövesztenem...

Mennyire kell megnövesztenem a hajamat, hogy ilyen hosszú legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Most ilyen: [link]



2022. jan. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Még egy nagyon kicsi kell. Viszont úgy látom egyenes hajad van, így hiába a göndör frizurás ideál.
2022. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hosszban szinte alig van különbség, neki fazonra van vágva és be van állítva, nem csak simán megnövesztette. Valószínű hullám dauer is van benne ami miatt ilyen dúsnak tűnik, ázsiai férfiak körében nagyon népszerű mert vékonyszálú a hajuk.
2022. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt nem sértésből mondom mert amugy nagy fan voltam 2013-ba de a mostani hajadról Justin Bieber jutott eszembe meg a Baby c. zene
2022. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez a frizurához úgy kell megszáradjon a haj. Nem szabad nagyon előre fésüli. Fodrász sztem meg tudná csinálni.
2022. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!