Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnövesztettem a hajam. Hogy...

ReineAL kérdése:

Megnövesztettem a hajam. Hogy tudom kiegyenesíteni hátul, vaslás nélkül? Van más módszer?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy férfi vagyok, nem értek a különféle eszközökhöz, és régóta rövid hajam volt. Tavaly év vége óta növesztem, szeretném, ha egyenesen, függőlegesen állna. Köszönöm, ha tapasztalatokkal rendelkezők, esetleg szakemberek válaszolnak, az értelmetlen válaszokra nem reagálok!

2019. ápr. 30. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy beszárítod vagy kivasalod. De a vasalás könnyebb szerintem. Vagy próbáld ki a keratinos hajegyenesítést.
2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy be tudnám szárítani, nem értek hozzá. A vasalás meg hosszú távon tönkreteszi a hajat, úgy hallottam.
2019. ápr. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!