Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha hófehér az...

Mit lehet tenni ha hófehér az arcbőröm? smink tippek?

Figyelt kérdés
nyáron sokkal jobban nézek ki lebarnulva, most meg mint egy hulla kb… szoliba nem akarok járni
2022. jan. 17. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbarnító
2022. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Még egy szavazat az önbarnítóra. Ilyenkor én is használok.
2022. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Onbarnito de abból is kizárólag 1 fajtát ajánlok neked mivel nekem is fehér bőröm van mellesleg porcelán... (legfeherebb) dr. Kellner. Rossmanban megtalalod és a világos bőrre. Szép egyenletesen kopik le ha hagyod és sok nem kell belőle. Foltos nem leszel!
2022. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
3-as, az nem a dr. Kelen?
2022. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De. Bocs, át javít néha pár szot!
2022. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a hófehér bőr a legszebb. :) Ha megtalálod azokat a színeket (ruhákat), amik jól állnak, akkor kiragyoghatsz a többi ember közül. Szerintem fogadd el magad, ne egészségtelen vackokkal kend a bőröd.

Ázsiában például divat a fehér bőr, szóval ottani videókban találhatsz sminktippeket is, meg minden.

2022. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!