Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szakállam miért pattog ki?

A szakállam miért pattog ki?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a szakállad? Nem a bőröd inkább? 😊
2022. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz ilyen fordulat, de a lényeg hogy tudjátok mire gondolok…
2022. jan. 22. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakàllad🤣🤣🤣 az hogy pattoghat ki?
2022. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kombika ***** válasza:

A szakállad alatt pattog ki a bőröd, vagy amikor leborotválod, akkor?

Előző esetben nem bírja a őröd a hosszú szőrt (bepálik, irritálja, stb.) én is így vagyok, már 1-2 napos borostát sem bírja a bőröm.

2022. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam egy hetes és gatya minden bajom
2022. jan. 24. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A bőröd érzékeny, a borotválkozáshoz használt habot úgy célszerű megválasztani, amelyik ilyen bőrhöz ajánlott adalékot tartalmaz. Nem ajánlott villanyborotvát használni. Borotválkozás után olyan after shave arckrémet célszerű használni, amelyik bőrnyugtató adalékot tartalmaz (pl. lanolin).
2022. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előttem leírták a vegyületek választását. Nekem nem sikerült találnom így szakáll lett a vége. Igaz ilyen háklis bőrnél, mint az enyém is ~ 6 hétig viszketett mint az állat.

Üdv!

2022. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!