Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattog ki bikinivonalon?

Miért pattog ki bikinivonalon?

Figyelt kérdés
A bikini vonalamat régen szőrtelenítő krémmel szedtem, most viszont áttértem a gyantára. Maga a gyantázás nem fáj, de utánna nagyon csúnyán pirosan kipattog, ami igen kellemetlen. Más testrészen is gyantázom, de ott semmi gond nincs. Valami tipp, hogy mitől lehet vagy miért? Gyantázás után rögtön bekenem testápolóval!

2020. júl. 28. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Baktériumok okozzák a pattanásokat. Fertőtlenítsd le az érintett területet szőrtelenítés előtt és után.
2020. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ugyanez a problémám. Lehet, sokan le fognak emiatt pontozni, de én elektromos férfi borotvával (asszem ez a neve🤔) szoktam vágni,és akkor nem pattog ki, de nem is szedi le olyan precízen a szőrt...

Az elsőnek is igaza van. Előtte mindenképpen fertőtlenítsd le azt a részt. Én utána be is szoktam kenni a kipattogott területet Neogranormonnal, és azzal nem néz ki olyan vészesnek:)

2020. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd, ennyi. Sokunknak ilyen. Kenegetheted, de szerintem nincs valódi megoldás rá. 1-2 nap, és elmúlik.
2020. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!